KONST / Litografier / Färglitografi 14666315
nr 1466 6315
Charles Sjöholm
(f. 1933), Sverige
Signerad, numrerad 82/250, marknad. Färglitografi, bildmått: 31x40cm, yttermått inklusive ram: 50x58cm
Charles Sjöholm, född 1933 i Stockholm, svensk målare, grafiker och tecknare.
Utrop:
600 kr
Såld:
150 kr
måndag 9 maj 2022
kl 20:16:49
4/5 10:52:42
100 kr
9/5 18:36:30
Charles Sjöholm
Läs mer om Charles Sjöholm